Bezplatná půjčka

Jestliže reálně hledáte takovýto produkt, pak jste na nesprávné cestě. Půjčky zcela bez poplatků totiž neexistují. Tedy alespoň v komerčním sektoru. Mnozí lidé by mohli namítnout, že rodinní příslušníci dokážou peníze nabídnout bezplatně. Ano, nicméně kdo má takové členy rodiny, kteří by dokázali nabídnout vyšší finanční částky? I proto je třeba držet se při zemi a hledat takové půjčky, které nabídnou poplatky co možná v nejnižší podobě. Podívejme se tedy na některé z nich. Existuje jich bezesporu spousta.

Home Credit půjčka

Jednou z poměrně rychlých a vcelku výhodných nebankovních půjček je ta, kterou poskytuje společnost Home Credit. Získat jejím prostřednictvím můžete až 150 000 korun, což už je poměrně solidní suma. Splácet ji přitom lze dlouhých 84 měsíců. Doba splatnosti se odvíjí především od celkové sumy, kterou si budete chtít vzít. Úroková sazba začíná na 9,97 %, což rozhodně není minimální částka.

Tesco půjčka

Jeden z největších obchodních řetězců u nás provozuje společnost Tesco. Nabídnout dokáže půjčky za velmi zajímavých podmínek. Maximální výše potenciální půjčené sumy je u Tesca stanovena na 200 000 korun. Nepotřebujete ani ručitele, ani zástavu a finanční prostředky lze využít na cokoli dle libosti konkrétního klienta. Vzít si půjčku můžete přitom jak online prostřednictvím jednoduché žádosti, tak i v některém z finančních stánků společnosti Tesco.

Cofidis nabídne až 500 000 korun

Zajímavou nebankovní půjčkou je také úvěr od společnosti Cofidis. Ta dokáže nabídnout až 500 000 korun, což není nijak zanedbatelná suma. Její splatnost je stanovena od 12 do 90 měsíců. Odvíjí se logicky od výše zapůjčené částky. U menších půjček je pochopitelně mnohem kratší. RPSN začíná na 6,05 %. Rozhodně se jedná o úvěr, který je charakteristický transparentními podmínkami, jež stojí za to prostudovat.

Author: admin